SEO, SEM, webPR e-marketing

Masz już stronę www ?
Pokaż się w wyszukiwarkach, zdobądź nowych Klientów
Nie zwlekaj. Rozpocznij promocję Twojej witryny z takim budżetem na jaki Cię stać!

SEM, SEO, webPR

Jeżeli chcesz aby Twoja strona www była widoczna w sieci, aby pozyskiwała nowych Klientów oraz generowała przychody – musisz zadbać nie tylko o doskonałą ofertę ale również o jej widoczność w sieci.

Głównym źródłem pozyskiwania internautów w sieci są wyszukiwarki. Zdecydowanie największym graczem na polskim rynku jest google. Ta wyszukiwarka pozyskuje nawet 98% wejść na strony internetowe w naszym kraju. Dlatego też główne działania SEM i SEO prowadzimy właśnie tutaj.

Co to jest SEM ?
SEM – Search Engine Marketing – czyli najogólniej mówiąc marketing w wyszukiwarkach. Są to więc działania promujące naszą stronę wśród wyników wyszukiwania. Do najpopularniejszych oraz najskuteczniejszych zaliczyć możemy: kampanie linków sponsorowanych, pozycjonowanie oraz często pomijaną optymalizację promowanej strony internetowej.

Celem tych działań jest uzyskanie jak najlepszej pozycji promowanego serwisu dla wybranych słów bądź fraz wyszukiwania.

 

Co to jest SEO ?

SEO – Search Engine Optimization – czyli popularne pozycjonowanie. Jest to długofalowy, złożony proces składający się z różnorodnych działań, mających na celu podnoszenie pozycji promowanej strony www, w wynikach wyszukiwarek. Rezultaty pozycjonowania mogą być widoczne po kilku dniach od jego rozpoczęcia lub po dużo dłuższym, trudnym do ustalenia okresie czasu.

Głównym celem pozycjonowania jest zwykle osiągnięcie pierwszej 10 w wynikach wyszukiwania dla okreslonych słów lub fraz wpisywanych przez internautów w wyszukiwarce. Wg. amerykańskich badań ( Forbes „2009 Ad Effectiveness Study” ) pozycjonowanie (SEO) jest najbardziej efektywnym kanałem marketingu!

 

WebPR

Promocja własnego serwisu w wyszukiwarce często bywa kosztowna. Choć przynosi wymierne korzyści nie każdy może dysponować odpowiednim długofalowym budżetem. Dlatego też promocję stron w wyszukiwarkach (SEM ) warto wspierać dodatkowymi działaniami emarketingu w sieci. W ofercie naszej firmy znajdziesz szereg działań związanych z kreowaniem wizerunku Twojej firmy w sieci. Są to m.in publikacje treści w branżowych serwisach internetowych, budowanie tematycznych serwisów czy też blogów, tworzenie i zarządzania fanpage na fecebooku oraz wiele wiele innych. Zainteresowanych ofertą prosimy o kontakt w celu omówienia szczegółów.