Social media i content marketing

Masz stronę internetową ale brakuje Ci czasu na jej obsługę oraz marketing? Fanpage Twojej firmy nie generuje żadnej wartości dodanej, a ostatnie posty datują się ponad rok temu? Działania które prowadzisz są haotyczne, nieskoordynowane a przede wszystkim nie systematyczne?

Właśnie dla Ciebie mamy ofertę dzięki, której Twoja firma zacznie być widoczna w sieci, a każde działania będą miały za zadania realizację określonych celów.

Content marketingczyli marketing treści, to strategia marketingowa polegająca na regularnym tworzeniu oraz dystrybucji atrakcyjnych i przydatnych treści, które mają za zadanie zainteresować i utrzymać ściśle sprecyzowaną grupę odbiorców, tak aby nakłonić ich do działania (np. zakupu produktów lub usług)

Zajmiemy się bieżącym prowadzaniem Twojego newsroomu czy też bloga na stronie internetowej Twojej firmy. Przygotujemy artykuły oraz zdjęcia lub grafiki i opublikujemy je zgodnie z ustalonymi planami.

Poprowadzimy Twój fanpage na facebooku i udostępnimy przeróżne treści promujące Twoją firmę, ofertę oraz oferowane produkty i usługi.

Zajmiemy się prowadzeniem Twojej wizytówki w Google Moja Firma. Dzięki czemu dotrzesz do jeszcze większej liczby użytkowników.

Pakiet standard

Bieżąca obsługa, prowadzenie i zarządzanie:

 • strona www blog / newsroom
  do 2x / mies
 • facebook
  do 3x / mies
 • google Moja Firma
  do 3x / mies

Cena: 300 zł netto/mies

Pakiet premium

Bieżąca obsługa, prowadzenie i zarządzanie:

 • strona www blog / newsroom
  do 5x / mies
 • facebook
  do 6x / mies
 • google Moja Firma
  do 4x / mies

Cena: 499 zł netto/mies


Najczęstsze pytania dotyczące współpracy w zakresie content marketingu i social media.

 • Czy w dobie facebooka i social mediów prowadzenie newsroomu ma sens?
  Facebook oraz inne serwisy social media mogą stanowić doskonałe narzędzia pozyskiwania Klientów oraz utrzymywania dobrej komunikacji. Jednak bez dobrze przygotowanej strony internetowej stworzenie pełnego spójnego systemu komunikacji i obecności w sieci będzie znacznie trudniejsze. Strona internetowa powinna być źródłem wszystkich informacji o Twojej firmie, których przekazanie w serwisach social media jest znacznie trudniejsze. Pamiętajmy też, że serwisy social media zarządzane są przez ich właścicieli, a przyszłość każdego z nich może być bardzo różna. Dodatkowo musimy liczyć się z tym, że nie każdy przyszły Klient naszej firmy używa facebooka czy instagrama.
 • Moja strona internetowa nie posiada działu bloga ani newsroomu
  Blog / newsroom na stronie internetowej to idealne miejsce aby utrzymywać kontakt z Klientami. Jeżeli Twoja strona nie posiada takiej opcji z przyjemnością stworzymy ją dla Ciebie. Robimy to codziennie i nie jest to żaden problem!
 • Czy wymagana jest umowa oraz na jaki okres jest zawierana
  Wszystkie prace związane z content marketingiem oraz social mediami realizowane są na podstawie zawartej umowy. Umowa określa warunki współpracy oraz obowiązki stron. Dodatkowo gwarantujemy w niej naszym Klientom wykonywanie prac zgodnie z przepisami prawa oraz z przestrzeganiem praw autorskich co jest niezmiernie istotnym elementem.
  Umowa zawierana jest na okres minimum 6 miesęcy. Po tym okresie obowiązuje 2 miesięczne wypowiedzenie którym można zakończyć współpracę