Platforma webios

Z początkiem roku uruchomiliśmy całkowicie nową usługę, która wychodzi na przeciw oczekiwaniom Klientów poszukującym maksymalnej dostępności, użyteczności oraz elastyczności swoich stron internetowych.

webios.pl to unikalne w skali rynku połączenie produktów i usług w jeden kompleksowy system, dzięki któremu Twoja organizacja może posiadać własną stronę www, bez zmartwień o jej przyszłość, bezpieczeństwo i rozwój. Nie musisz posiadać wykwalifikowanej kadry IT oraz znać się na rozwiązaniach sieciowych. Wszystkim zajmują się nasi specjaliści.

Planowanie i projektowanie + Wdrożenie i utrzymanie + Rozwój

Usługi webios zaczynają się już na etapie doradztwa i obejmują przygotowanie wyglądu strony, kompleksowe uruchomienie strony internetowej, hosting, uruchomienie dodatkowych usług takich jak poczta email, wsparcie, aktualizacje i rozwój Twojego projektu.

Webios dostarcza zarówno standardowe strony internetowe jak i dedykowane rozwiązania napisane bezpośredni pod Twoje potrzeby. Wraz z nimi otrzymujesz odpowiednią infrastrukturę w postaci sprawdzonego i odpowiednio dobranego oraz skalowalnego hostingu. Nieodłączną częścią każdej usługi jest nasze profesjonalne wsparcie w zakresie Twoich potrzeb.

Wszystko to otrzymujesz w atrakcyjnym całkowicie dostosowanym do Twoich potrzeb indywidualnym pakiecie abonamentowym. Dzięki temu Twoja inwestycja na start sprowadza się do minimum, a wszystkie koszta funkcjonowania w sieci rozkładasz w stałych miesięcznych lub kwartalnych płatnościach.

  • https://webios.pl