Strona www dla wes.expert

Wykonaliśmy rozbudowany serwis firmowy dla naszego wieloletniego Klienta, lidera w projektowaniu i tworzeniu środowiska pracy oraz przestrzeni użytkowej i publicznej, firmy WES (Working Environment Strategy ).

Realizacja strony była odpowiedzią na zmiany rozwojowe oraz strukturalne w firmie. Całość prac prowadzona była w oparciu o wstępne makietowanie wykonane po stronie Klienta a następnie kodowanie, uzupełnianie i dostosowywanie layoutu oraz funkcjonalności przez nas.

Głównym celem produkcji było powiązanie w jedną spójną całość wszystkich oferowanych przez firmę usług oraz produktów. Począwszy od consultingu i doradztwa, dostarczania wiedzy, przez sprzedaż poszczególnych produktów oraz systemów, skończywszy na projektowaniu oraz kompleksowych realizacjach wnętrz i środowisk pracy.

Aby tego dokonać w serwisie przygotowane zostały liczne powiązania między sekcjami wiedzy, case study, realizacji oraz sekcją produktową tworzące spójny ekosystem umożliwiający Klientom poznawanie pełnej kompleksowej oferty.

Cała realizacja została przygotowana i napisana od podstaw z uwzględnieniem potrzeb Klienta. Oparta została na silniku WordPress dzięki czemu jej aktualizacja administracja oraz rozwój przebiegać będą w optymalny sposób.

  • https://wes.expert
  • Wrocław