Rozwój strategii oraz lifting logo INFORD

Ostatnie tygodnie to znów trochę zmian i rozwoju w naszej działalności.

Od kilku lat realizujemy coraz więcej kompleksowych usług związanych z obecnością firm w sieci. Wchodzimy w głębokie relacje z naszymi Klientami już na początku naszej wspólnej drogi ponieważ wiemy, że czekają nas spore wyzwania i tylko w ten sposób możemy je pokonać.

Zaczynamy od wstępnych rozmów i koncepcji naszych Klientów, wspólnie je analizując. Już na tym etapie analizujemy i określamy mocne i słabe strony, szanse i zagrożenia przedsięwzięcia.

Następnie razem realizujemy przygotowane strategie. Nasze usługi to całkowicie kompleksowa oferta. Rejestrujemy domenę oraz uruchamiamy dostosowany do potrzeb Klienta hosting. Aktywujemy pocztę firmową w zarejestrowanej domenie. Uruchamiamy profile Klienta w social mediach, na facebooku czy też w google moja firma. Tworzymy stronę internetową lub sklep online z uwzględnieniem tego, że za chwilę będziemy musieli zapewnić Klientowi ich bieżące utrzymanie oraz realizacje planów marketingowych przez kolejne lata.

Startujemy z kampaniami marketingowymi w google, social mediach oraz realizujemy wszelkie prace związane z szeroko pojętym SEM i SEO ( pozycjonowanie strony www)

W tym czasie w ramach naszej opieki nad stroną www czuwamy nad tym aby wszystkie usługi działały prawidłowo, jednocześnie dbamy o bieżące aktualizacje strony www. Zarówno składników jej silnika jak i contentu.
Aktualizujemy silniki oraz pluginy do najnowszych bezpiecznych wersji. Prowadzimy działy newsroomu, blogi, itp. Dodajemy oraz zarządzamy ofertami sklepów.

Słowem. Tworzymy spójny zarządzany w jednym miejscu system obecności w sieci, dający realne efekty synergii i zwiększający konwersje.

Odzwierciedleniem tych trendów jest mały lifting naszego logotypu, który prezentujemy poniżej.

Logo pozostaje nadal złożone ze znaczka ( który symbolizuje połączenie wielu technik oraz działań na wielu płaszczyznach ) oraz naszej nazwy wraz z dopiskiem określającym główną płaszczyznę działalności.